Radlice na sníh

Jak snadno a rychle zajistit úklid sněhu z vašich komunikací? ZAHRADA-DÍLNA-STROJE vám nabízí snadný úklid sněhu pomocí radlic na sníh a sněhových radlic za traktor. Jsme odborníci při prodeji radlic na sníh a sněhových radlic za traktor. Rádi Vám zhotovíme nabídku přímo na míru. Montujeme i závěsná zařízení na traktory, které nemají žádný závěs.

Radlice na sníh

Radlice na sníh slouží k úklidu sněhu. Radlice na sníh jsou montovány na závěsy traktorů vpředu i vzadu. Radlice na sníh jsou nejčastěji přichyceny na přední upínací desce, ale mohou být i vzadu. Radlice na sníh odstraní sníh do výšky cca 700 mm a šířky cca 3000 mm, to vše však záleží na typu a provedení sněhové radlice. Radlice na sníh se dělí do několika skupin dle tvaru štítu, jeho materiálu a podle systému ochrany vlastní radlice. Další členění těchto skupin je dle uklízecí šířky radlice.

radlice 001 radlice 002 radlice 003


Sněhové radlice za traktor

Sněhové radlice za traktor od nás jsou prvotřídním českým výrobkem jedinečné kvality. Sněhové radlice za traktor jsou vyráběny českou firmou s dlouholetou tradicí. Sněhové radlice za traktor jsou dodávány s předním nebo zadním nesením. Síla plechu radlice je 8mm. Zadní radlici je možno objednat také ve variantě 6mm.

Navštivte náš e-shop a při jakýchkoliv dotazech kontaktujte naše vyškolené pracovníky. Snahou naší firmy je maximálně uspokojit každého zákazníka a proto se u nás setkáte pouze s profesionálním přístupem, kvalitními službami a seriózností.

Na veškerý nabízený sortiment se vztahuje pozáruční servis. Vzhledem ke spolupráci s bankami je možné také nákup na splátky.

Více z této kategorie: « Šípová radlice RSS